Nazilli Belediyespor Beklenen Performansı Sergileyemedi

Nazilli Belediyespor TFF 3. Lig kapsamında gerçekleşen maçlarda istediği etkiyi bırakamadı. Takım Muğlaspor karşısında 3-1 yenildi.

TFF 3. Lig takımlarından Nazilli Belediyespor, dün gerçekleşen ikinci yarının ilk maçında Muğlaspor’u ağırladı. Maç Nazilli İlçe Stadı’nda gerçekleşirken Nazilli Belediyespor kendi stadında 3-1 yenildi. Maç sırasında Nazilli Belediyespor’un tek golünü 5. dakikada atan isim Mert Çapar oldu. Muğlaspor gollerini ise 18. dakikada Güray Fırat, 29. dakikada Ramazan Özkabak ve 83. dakikada Murat Can Bölükbaşı attı.

Naz-Naz Maça İyi Başladı

Naz-Naz maçın başında attığı 5. dakika golü ile moralini yükseltirken 18. dakikada Muğlaspor oyuncusu Güray Fırat tarafından atılan gol eşitlik sağladı. Eşitliği 29. dakikada bozan isim ise Ramazan Özkabak oldu. İlk yarıyı 2-1 mağlup şekilde tamamlayan Aydın ekibi Nazilli Belediyespor ikinci yarıda Murat Can Bölükbaşı tarafından atılan son gol ile maçı 3-1 bitirdi.

Muğlaspor 3 Puanın Sahibi Oldu

İkinci yarıya 2-1 yenik başlayan Nazilli Belediyespor takımda gerçekleştirdiği değişiklikler ile beraberliği yakalamak istedi. Naz-Naz’dan beklenen gol bir türlü gelmedi. Maçın bitimine yakın Murat Can Bölükbaşı tarafından atılan gol farkı ikiye çıkardı. Aynı zamanda son gol olan bu gol, Muğla’ya 3 puan kazandırdı. Maçın sonucu ile birlikte Naz-Naz 30 puana ulaşırken Muğlaspor puanını 22’den 25’e yükseltti.

Nazilli Belediyespor’un Son Maçları

TFF 3. Ligin ilk yarı maçlarında Nazilli Belediyespor Yeşilyurt Belediyespor karşısında 2-1 mağlup oldu. İlk yarının son maçlarından Gölcükspor – Nazilli Belediyespor karşılaşması ise 3-1 Naz-Naz’ın yenilgisi ile sonuçlandı. Böylece Nazilli Belediyespor oynadığı son 3 maçtan hiç puan alamadı.

TFF 3. Lig Maçları

Lig’te aldığı 30 puanla, 32 puana sahip Somaspor’un altında yer alan Nazilli Belediyespor 3. sırada. TFF 3. Lig’te birincilik ise 38 puanla Karacabey Belediyespor’da. Gözler Nazilli Belediyespor’un 19 Ocak Pazar günü karşılacağı Batman Petrol- Nazilli Belediyespor maçında. Takım daha sonrasında ise TFF 3. Lig’i kapsamında 26 Ocak’ta 1954 Kelkit ile karşılaşacak.