Aydın’da Süleyman Seba Hayrı

Aydın'da Süleyman Seba Hayrı

Beşiktaş Kulübü için simge isim olan Süleyman Seba için Aydın’da lokma döküldü. Beşiktaş’ın onursal başkanı olan Seba’nın hayrına Aydın şehrinde lokma döküldü. Bu sene vefatının 6. Yılı olan Seba, geniş kitleler tarafından sevilen bir spor insanıydı. Aydın’da adına lokma dağıtılan Seba, böylece vefatının 6. Yılında da anılmış oldu.

Beşiktaş Kulübünün onursal başkanı olarak yüreklerde yer edinen Seba’nın vefatının 6. Yılında onun hayrına lokma döküldü.  Aydın kentinde yer alan Beşiktaşlılar Derneği; Süleyman Seba’nın hayrına lokma döktürdü. Aydın’ın Efeler ilçesinde gerçekleştirilen etkinlik Bey Camisi’nde yapıldı.

Süleyman Seba İçin Lokma Döküldü

Aydın’daki Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen lokma dökme etkinliğinde Seba’nın hayrına lokma dağıtıldı. Beşiktaş’ın simge başkanı Seba vefatının 6. Yılında ağırlandı. Efeler ilçesinde yer alan Bey Camiinde Seba’nın hayrına lokma döküldüğü ifade edildi.

Aydın Beşiktaşlılar Derneği başkanı olan Taşık Cerit; düzenlenen etkinliğe dair görüşlerini basın mensuplarıyla paylaştı. Seba’nın ölüm yıl dönümünde düzenlenen etkinliğe Aydınlı vatandaşların da yoğun bir ilgi gösterdiği ifade edildi. Etkinlikte Seba’nın hayırla yad edilmesi sağlandı.

Güncel Yazılar