Aydın Spor Camiası Mutlu!

Aydın Spor Camiası Mutlu!

Aydın kentinde spora önem veren Aydın spor camiası yaşanılan son gelişmelerden dolayı çok mutlu! Aydın kentinin Efeler ilçesinde bir futbol sahasının yapılıyor olması; sevinçle karşılandı. Aydın Valisi ile Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün girişimleri neticesinde yapılması planlanan futbol sahasının, futbolcular için önemli olduğu ifade ediliyor.

Özellikle amatör kümedeki maçların yapılacak olan yeni futbol sahasında oynanması planlanıyor. Bu kapsamda Efeler ilçesinde yapılacak olan futbol sahası için çalışmaların etkili bir şekilde başladığı da ifade ediliyor. Kardeşköy Mahallesindeki futbol sahasının amatör küme mücadele eden takımlar açından önemli olduğunun da altı çiziliyor.

Aydın Spor Camiası Umutlu!

Aydın şehrinin Efeler ilçesinde yapılacak olan futbol sahası konusunda Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü bir brifing verdi. Aydın Valisine verilen brifing sonrasında futbol sahası çalışmalarının hız kazandığı ifade ediliyor.

Yapılması planlanan futbol sahası için açıklamalarda bulunan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü olan Cenap Fillikçioğlu; projeye dair önemli bilgilerde bulundu. Futbol sahasının yeni sezon ortalarına doğru tamamlanmasını planladıklarını ifade eden il müdürünün bu açıklaması spor camiasında sevinçle karşılandı.

Güncel Yazılar