Aydın’da Halı Sahalar Da Kapalı

Aydın

Spor severler için önemli bir sosyal etkinliğin başında yer alan halı saha maçlarının da yaşanılan koronavirüs salgını nedeniyle ertelendiği belirtildi. Aydın kentinde de halı sahaların koronavirüs salgını nedeniyle kapalı olacağı ifade edildi.

Ülkemizde koronavirüs salgını tehlikesine karşı alınan tedbirler kapsamında ülkemizde tüm spor faaliyetlerinin durdurulmasına karar verilmişti. Bu açıklamanın ardından ülke genelinde halı sahaların da kapatılması kararı alındı. Bu kapsamda Aydın şehrinde de halı sahaların kapatıldığı bildirildi.

Halı Saha Tesisleri İkinci Bir Emre Kadar Kapalı

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde ligler ertelenmişti. Bu ertelemeler sonrasında ülkemizde pek çok spor organizasyonunda da ertelemeler yaşanmıştı. Bu kapsamda ülke genelinde tüm spor faaliyetlerinin durdurulmasına karar verilerek; halı sahaların da ikinci bir emre kadar kapalı olacağı ifade edildi.

Ayın kentinde yer alan halı sahaların da İçişleri Bakanlığının almış olduğu kararlar neticesinde ikinci bir emre kadar açık olmayacağı belirtildi. Özellikle spor aktivitelerinin durdurulması sonrasında halı sahalar da kapatılmış oldu.