Aydın Büyükşehir Belediyespor Hazırlanıyor!

Aydın Büyükşehir Belediyespor Hazırlanıyor!

Yeni sezona etkili bir şekilde hazırlık yapan Aydın Büyükşehir Belediyespor, özellikle Avrupa’da başarılı olmak için yoğun bir antrenman sürecine dahil oluyor. Takımın antrenörü olan Alper Hamurcu, yeni sezonda takımının çok daha atak bir oyun sergileyeceğini ifade ediyor. Öte yandan takımın daha iyi servis karşılaması noktasında da birtakım çalışmalarının yapıldığını ifade ediyor.

Aydın temsilcisi olan kadın voleybol takımı, yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Özellikle Avrupa’da başarılı olmayı isteyen voleybol takımının, bunun için etkili bir antrenman sürecinden geçtiği de biliniyor.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Avrupa’yı İstiyor!

Gelecek sezon itibariyle Avrupa’da başarı olmak isteyen Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı; Sultanlar Liginde de başarılı olmak istiyor. Toplamda 7 farklı oyuncusuyla yollarını ayıran kadın voleybol takımının toplamda 8 voleybolcuyu da renklerine bağladığı biliniyor. Bu kapsamda takımın antrenörü de konuya dair önemli bilgiler verdi. Takımın antrenörü olan Alper Hamurcu, takımın atak oynama konusunda daha çok istekli olacağından söz ederek, antrenmanlarını buna göre şekillendirdiklerini de ifade etti.

Güncel Yazılar