Aydın BŞB Kadın Voleybol Takımından Güzel Haber

Aydın BŞB Kadın Voleybol Takımından Güzel Haber

Yaşanılan korona virüs süreci sonrasında Aydın Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Voleybol Kadınlar 2. Ligine katılmama kararı almıştı. Edinilen bilgiye göre Aydın Büyükşehir Belediyespor, almış olduğu bu karardan vazgeçerek, gelecek sezon itibariyle 2. Ligde mücadele etme kararı aldı.

Kadınlar Voleybol 2. Ligde yıldız takımıyla mücadele edecek olan Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadınlar Voleybol Takımının, hazırlıklarına da başladığı bildirildi. Bu kapsamda yıldız kadrosuyla mücadele edecek olan Aydın temsilcisi voleybol takımının gelecek sezon yeniden 1. Lige çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Kadın Voleybol Takımı Kararından Vazgeçildi

Geçtiğimiz günler itibariyle Voleybol Kadınlar 2. Lig maçlarına Söke Voleybol takımının katılmama kararı aldığı biliniyordu. Bu kararın ardından Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadınlar Voleybol Takımı da 2. Lige katılmama kararı aldığı ifade edilmişti.

Bugün itibariyle yapılan açıklama sonrasında Aydın BŞB Kadınlar Voleybol takımının gelecek sezon itibariyle Kadınlar Voleybol 2. Ligde oynama kararı aldı. Bu kararın ardından kadın voleybol takımının etkili bir şekilde çalışmaya başladığı da ifade edildi.

Güncel Yazılar