Aydın Adnan Menderes Stadında İstiklal Marşı

Aydın Adnan Menderes Stadı

Korona virüs salgınından dolayı bu sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı farklı bir atmosferde kutlanıyor. Bu kapsamda Aydın Adnan Menderes Stadı da sıra dışı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Tüm Türkiye’de bu seneki kutlamalarda saat 21.00 itibariyle İstiklal Marşı’nın okundu.

Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Aydın şehrindeki vatandaşlar da 23 Nisan Bayramı dolayısıyla saat 21.00 itibariyle İstiklal Marşını evlerinden okudular. Bilindiği üzere bu sene TBMM’nin açılışının 100. Yılı kutlanıyor. Korona virüs önlemleri kapsamında bu sene bayram kutlamasının geniş katılımlarla yapılması mümkün olmadı.

Statta İstiklal Marşı Yankılandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Aydın Adnan Menderes Stadı güzel bir etkinliğe sahne oldu. Pek çok önemli maça ev sahipliği yapan statta, dev ses sitemleri kullanılarak İstiklal Marşı okundu.

İstiklal Marşımızı evlerinden gür bir sesle okuyan vatandaşlar, Aydın Adnan Menderes Stadındaki İstiklal Marşına eşlik etti. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bu etkinlik vatandaşlardan da destek gördü. Adnan Menderes Stadı İstiklal Marşının coşkusuna ev sahipliği yaptı.