AYDIN 1. AMATÖR LİG’DE DERBİYİ KAZANAN MADRAN BELEDİYESPOR OLDU

Aydın 1. Amatör Lig’ de 2. Grupta yer alan Bozdoğan Derbisin ‘de ligin 4. Haftasın da karşı karşıya galen Bozdoğan Belediye spor ile Bozdoğan Madran Belediye spor arasında karşılaşmada büyük heyecana sahne olurken iki kulübün başkanları ile beraber taraftarında yoğun ilgisi vardı.

Aydın 1. Amatör ligde mücadele eden Bozdoğan’ın iki Kulübü arasındaki karşılaşma nefesleri kesti. Bozdoğan ilçe Stadyumu’nda oynanan Bozdoğan Belediyespor ve Bozdağ Madran Belediye Spor arasındaki karşılaşma 14 : 00 ‘ da yoğun bir yağış altında oynanan maçta oldukça gollü bir skor ile sonuçlandı.

Bozdoğan Madran Belediye spor’ da Onur Çobanoğlu ‘nun yıldızlaştığı karşılaşmada takımına tek başına 3 puanı getirdi diye biliriz.

Karşılaşma sonun da Bozdoğan Madran Belediye Spor sahadan rakibi Bozdoğan Belediye Spor ‘U 5 – 0 ‘lık skor ile mağlup ederek rakibine ağır bir mağlubiyet yaşatmış oldular.

5 – 0 ‘lık sonuç ardından ise lig’ de 4’ te 4 yapan Bozdoğan Madran Belediye Spor puanını da 12’ ye çıkarmış oldular.Bozdoğan Madran Belediye Spor Averaj ile ArslanlıGençlikspor’un ardından grupta 2. Sırada ki yerini de korumuş oldular.

BOZDOĞAN MADRANSPOR 5 – 0 BOZDOĞAN BELEDİYESPOR

İki takım arasındaki mücadeleye etkili başlayan taraf Bozdoğan Madran Belediyespor oldu.  karşılaşmanın ilk yarısında 45 dakika adeta tek kale oynayan Bozdoğan Madran Belediyespor aradıkları golü ise karşılaşmanın 30 dakikasında Onur Çobanoğlu’nun attığı golle Bozdoğan Madran Belediyespor 1-0 öne geçmiş oldu.

Karşılaşmada ilk yarının uzatma dakikalarında bir kez daha sahneye çıkan Onur Çobanoğlu karşılaşmanın 45 + 1’inci dakikasında takımı Bozdoğan Madran belediyespor’u ikinci golünü atarak karşılaşmanın ilk yarısında Bozdoğan Madran Belediyespor Onur Çobanoğlu’nun attığı 2 gol ile 2-0 önde tamamlayarak devreyi önde girmiş oldular.

Karşılaşmanın ikinci yarısında ise ilk yarıdaki iyi oyununu devam ettiren Bozdoğan Madran Belediyespor karşılaşmanın ikinci yarısına da hızlı başlayan taraf oldu. Bozdoğan Madran Belediyespor karşılaşmanın 58’inci dakikasında İlk yarıda attığı iki golle yıldızlaşan Onur Çobanoğlu karşılaşmanın ikinci yarısında ise attığı 3. Gollü ile takımını 3- 0 öne geçirmiş oldu.

AYDIN AMATÖR LİG HEYECANI

Derbide formda olan Bozdoğan Madran Belediyespor’un oyuncusu Onur Çobanoğlu 65’ inci dakikada takımının ve kendisinin 4. golünü atarak aradaki farkı da 4’ e çıkarmış oldu.

Bozdoğan Madran Belediyespor’un 79’ uncu dakikadaise bu kez sahneye Dündar İren çıktı.Dündar İren ‘in ayağından bulduğu 5. Gol ile beraber sahadan Bozdoğan Madran Belediyespor,  Bozdoğan belediyespor’u 5 – 0’ lık ağır bir skor ile mağlup ederek haftaya 3 puan alarak kapatmış oldular.