Asi Kankalardan Anlamlı Destek

Aydınspor

Aydın kentinin temsilcisi olan Aydınspor takımının taraftar grubu olan Asi Kankalar; dar gelirli ailelere destek olmak için onlara temel gıda desteği sunuyor. Koronavirüs salgını sonrasında ülkemizde ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak pek çok kampanya düzenlenmeye başlandı. Bu kapsamda Aydınspor’un etkili taraftar grubu olan Asi Kankalar da dar gelirli ailelere destek olacak.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan Koronavirüs salgını sonrasında evinden çıkamayanlara yönelik yardım kampanyaları düzenleniyor. Evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerini desteklemek üzere Asi Kankalar taraftar grubu da gıda desteği sağlamak için harekete geçti.

İlk Etapta 10 Aileye Yardım

Aydın şehrinin futboldaki temsilcileri arasında yer alan Aydınspor futbol takımının taraftar grubundan anlamlı kampanya. İlk etapta tam 10 ailenin temel gıda desteğini karşılayacak olan Aydınspor’un taraftar grubu Asi Kankalar oldukça anlamlı bir çalışmaya imzalarını atıyor.

Yaptıkları çalışmaya dair açıklamada bulunman Asi Kankalar taraftar grubu üyelerinden birisi olan Sabri Arslanoğlu; ilk hedeflerinin 10 aileye temel gıda desteği sunmak olduğunu ifade ediyor. Şayet spor camiasından kendilerine destek verecek olanlar olursa bu sayısı arttırmayı da hedefliyorlar.