Yıldızspor – Sökespor Derbisi Yarın 14.00’da

Yıldızspor - Sökespor derbisi

Aydın’ın önemli spor kulüplerinden olan Yıldızspor ile Sökespor karşı karşıya geliyor. Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 8. grupta mücadele eden 2 Aydın kulübünün karşılacağı Yıldızspor – Sökespor derbisi yarın saat 14.00’da başlayacak. Karşılaşma Aydın Adnan Menderes Stadında oynanacak. İl sıralaması için büyük önem ifade eden karşılaşmanın iki takım için de anlamı büyük. Karşılaşmayı İzmir Bölgesi hakemi olan Gökhan Özdemir yönetecek.

Yıldızspor – Sökespor Takım Durumları

Karşılaşma öncesinde ev sahibi Yıldızspor 29 puanla 4. sırada bulunuyor. Konuk Sökespor ise 21 puanla 8. sırada yer alıyor. Üst sıraları zorlayan Yıldızspor geçen hafta kritik mücadelede rakibi Yunus Emre Belediyespor’a karşı kaybetmişti. Geçen hafta kaybettiği 3 puanı telafi etmek ve derbiyi kazanmak isteyen Aydın Yıldızspor karşılaşmaya ciddi şekilde hazırlanıyor. Önünde bulunan Gönen Belediye ve Yeşilovaspor’un üstüne çıkmak isteyen Sökespor’da geçen hafta alınan galibiyetle moral buldu.

Yıldızspor – Sökespor derbisi için kulüpler son hazırlıklarını bugün tamamlayacak. Maça taraftarların da ilgisi yoğun. Derbiyi önemseyen Sökespor’da taraftarlar karşılaşmaya gelmek için hazırlıklar yapıyor. Sökespor taraftarları 14.00’da başlayacak karşılaşma için 11.00’da yola koyulacak ve bu zorlu karşılaşmada takımlarının yanında olacak.