Pamukörenspor İkinci Devre Hazırlıklarına Başladı

Pamukörenspor

Pamukörenspor Amatör Süper Lig 2. Grup maçlarının ikinci devre hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Devre arası sonrasında Pamukörenspor sporcular yaptıkları izin sonrasında ikinci devre hazırlık çalışmalarına başladılar.

İkinci devre hazırlık çalışmalarına seri bir şekilde başlayan Pamukörenspor’un; Teknik Direktörleri öncülüğünde antrenman yapmaya başladılar. Pamukörenspor Teknik Direktörü olan Süleyman Bacaksız ile takımda antrenör olarak görev yapan İbrahim Kocabaş; hazırlık çalışmalarına öncülük yapıyor. Yoğun bir tempoda sürdürülen hazırlık çalışmalarının oldukça verimli geçtiği de bildiriliyor.

Teknik Ekip Hazırlık Çalışmalarından Memnun

Hazırlık çalışmalarından memnun olduğunu belirten teknik ekip; ikinci devre sahalarda çok daha farklı bir Pamukörenspor’u görmek istiyor. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarını yürüten teknik ekip; bilimsel çalışmalarla da bu antrenmanları destekliyor. Özellikle bilimsel testler de uygulayan teknik ekibin ikinci yarıdan oldukça umutlu oldukları da gözlemleniyor.

Pamukörenspor futbol takımının antrenörü olan İbrahim Kocabaş yapmış olduğu açıklamada; ligin ilk yarısındaki maçlara galibiyetle başladıklarını vurguluyor. Bu kapsamda ikinci devre maçlarına da galibiyetle başlamayı amaçladıklarını belirten Kocabaş; çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini de vurguluyor.