Özlenen Sökespor Mutlaka Gelecek!

Sökespor futbol

Sökespor altyapısı son zamanlarda oldukça etkili bir şekilde gündeme geliyor. Bu kapsamda Sökespor futbol takımının altyapısından yetişmiş olan Onur Kara, takımının geleceğine dair oldukça umutlu konuşuyor. Mutlaka özlenen Sökespor futbol takımını ortaya çıkaracaklarını ifade eden Onur, bunun için var güçleriyle çalışacaklarını da ifade ediyor.

Sökespor futbol takımının mazisinde olduğu kadar güçlü bir takım olması içim oldukça etkili bir çalışma ortaya koyduklarını ifade eden Onur; oldukça olumlu konuştu. BAL takımı olan Aydın Sökespor, bu sezon itibariyle lige ara verilen dönem sonunu bekliyor.

Onur Kara Başkan Adayı

Sökespor başkanlığına adaylığını açıklayan Onur Kara, takımı için oldukça olumlu konuşuyor. 1994 yılı ile 2002 yılları arasında formasını giydiği takımın başkanı olmak isteyen Kara, gelecek adına da umut dağıtıyor. Yapılacak olan kongrede aday olduğunu açıklayan Onur Kara, Sökespor takımının Aydın kentini de etkili bir şekilde temsil edeceğini ifade ediyor.

Hedeflerinin Sökespor futbol takımını şampiyon yapmak olduğunu ifade eden Kara, bundan dolayı takım olarak da etkili bir hazırlık dönemi içerine gireceklerini ifade ediyor.