Nazilli Belediyespor’a Şampiyonluk Yakın

Adana’nın zorlu ekiplerinden Ceyhanspor’un sahasında gerçekleşen mücadeleden 6-2 gibi ezici bir skorla ayrılan Nazilli Belediyespor, eve dönüşte bizzat Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan tarafından yolda karşılandı.

Nazilli halkı ise kulüp tesislerinde soğuk havaya ve korona virüse (yeni tip covid-19) rağmen meşaleler yakıp sloganlar atarak takımlarına hoş geldin töreninde bulundular. Misli.com 3. Lig 2. Grup’ta yer alan ve şampiyonluktan başka hedefi olmayan Nazilli Belediyespor, Ceyhanspor’un sahasından 6-2’lik skorla ayrılarak lig liderlik koltuğuna oturdular.

Ligin ilk yarısında da 6-0’lık ezici bir galibiyetle Ceyhanspor’u şehrine hüsranla uğurlayan Nazilli Belediyespor, bu haftanın başında liderlik koltuğunda oturan Fethiyespor’un liderliğini elinden aldı.

En Büyük Destekçi Başkan

Eline mikrofonu her alışında Nazilli Belediyespor’a olan sevgisini dile getiren ve ilçesinin adını her türlü dijital ve geleneksel medyada duyuran Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, renklerine gönül verdiği takımın deplasmandan 6-2’lik skorla döndüğünü duyunca takım yöneticilerinden ve takım oyuncularından kimseye haber vermeden takımını Umurlu’da karşıladı.

Karşılamanın ardından takım otobüsüne bindi, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı otobüste gören futbolcular önce çok şaşırdı ardından coşkulu kutlamalarına devam ettiler.

Takım otobüsünde siyah beyazlı ekipte futbolcular, teknik heyet, kulüp başkanı Soner Yelkovan ile Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu, belediye başkanlarına bir kez daha şükranlarını sunarak ne kadar mutlu olduklarını ifade etti.

Nazilli Şampiyonluk Kokuyor

Adana’nın zorlu ekiplerinden Ceyhanspor’un sahasında gerçekleşen mücadeleden 6-2 gibi ezici bir skorla ayrılan Nazilli Belediyespor, eve dönüşte bizzat Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan tarafından yolda karşılandı.

2020 yılı mart ayından beri ülkemizde ve Dünya genelinde insanlığın baş belası yeni tip korona virüs (Kovid-19) nedeniyle takımlarını deplasmanda destekleme şansını elde edemeyen Nazilli Belediyespor’a gönül vermiş taraftarlar da Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’dan sonra takım oyuncularına bir sürpriz daha gerçekleştirdi.

Siyah beyazlı ekibi tesislerin girişinde meşaleler yakıp şampiyonluk sloganları atarak karşılayan taraftarların coşkusu takım oyuncularına duygusal anlar yaşattı. Başta teknik ekipten isimler olmak üzere takım oyuncularının da birçok kez gözlerinin dolduğu objektiflere yansıdı.

Taraftarlarından aldıkları bu destek ile yola tam gaz devam etme sözü veren siyah beyazlı ekip maçın ardından önümüzdeki haftanın mücadelesi için tesislerde çalışmalarına devam etti.