NAZİLLİ BELEDİYESPOR ZİRVEYİ İSTİYOR

Nazilli Belediyespor yönetimi, Fethiyespor maçı öncesi teknik heyete ve futbolculara tatlı dopingi yaptı. Siyah beyazlı idare, Fethiyespor galibiyeti için oyunculara hususi prim verecek. Misli.com 3. Lig 2. Grup kadrosu Nazilli Belediyespor, 28 Ocak Perşembe günü ikinci yarının ilk maçında Nazilli Şehir Stadı’nda konuk edeceği Fethiyespor maçı hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Naz Naz’da Kulüp Başkanı Soner Yelkovan ve idare kurulu üyeleri ekibi desteklemeye devam ediyor.

TATLI ZİYARET

Teknik Direktör Hasan Şermet nezaretinde çalışmalarına Nazilli Yıldırım Demirören Spor Tesisleri’nde idame eden siyah beyazlı takımın, meydana gelen son antrenmanını başından sonuna takip eden idare kurulu üyeleri antrenman nihayetinde oyunculara tatlı ikramında bulundu. Kulüp Başkanı Soner Yelkovan, oyunculardan yengi lafı aldı.

OYUNCULARA ALACAKLARI ÖDENDİ

Öte taraftan sıkıntılı maç öncesi Naz Naz’ın yönetimi oyunculara jestte bulundu. Yönetimin, ortalama 300 bin lirayı kabul eden maç başı alacakları ve peşinatları oyuncuların hesaplarına yatırdığı öğrenildi. Ayrıca yönetimin, ligin zirvesini direkt ilgilendiren ve 6 puan tutarındaki maçın kazanılması halinde oyunculara hususi prim dağıtmayı kararlaştırdığı anlatım edildi.

NAZİLLİ’NİN LİG PERFORMANSI

Nazilli Belediyespor Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig kapsamında yaptığı 16 karşılaşma sonunda 10 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile kendisiyle aynı puanda bulunan (32) ve gelecek hafta karşı karşıya geleceği Fethiyespor ekibiyle zirve mücadelesi vermeye devam ediyor. 32 puanda bulunan 2 ekipten Nazilli Belediyespor 16 karşılaşmada rakip fileleri 31 kez havalandırırken kalesinde gördüğü 12 gole engel olamadı.

Gelecek hafta oynayacağı Fethiyespor’u yenerek Liderliğe oturmak ve puan farkını 3’e çıkarıp rahat bir nefes almak isteyen Nazilli Belediyespor, son oynadığı 5 karşılaşmanın 4’ünden galibiyetle ayrılırken 1 karşılaşmada da rakibiyle berabere kaldı. Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’de kendisini takip eden ve 3. sırada bulunan Kütahyaspor ile arasında 1 puan bulunan Nazilli Belediyespor, Lider Fethiyespor’dan puan ya da puanlar alarak ligi domine etmeye devam etmek istiyor. 

Nazilli Belediyespor yönetimi, Fethiyespor maçı öncesi teknik heyete ve futbolculara tatlı dopingi yaptı. Siyah beyazlı idare, Fethiyespor galibiyeti için oyunculara hususi prim verecek.