Nazilli Belediyespor Başkentten 1 Puanla Döndü Altındağ 1 – 1 Nazilli

Nazilli Belediyespor Başkentten 1 Puanla Döndü

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele Aydın ekibi Nazilli Belediyespor başkent ekibi Altındağ Belediyespor’a konuk oldu. 22. haftaya girilen ligde Nazilli Belediyespor başkentten 1 puanla döndü. Aydın ekibi bu sonuçla puanını 34’e yükselterek 4. sıraya yerleşti. Küme düşme potasında Yeni Altındağ Belediyespor ise 25 puanla 13. sıraya yükseldi.

Yeni Altındağ Belediyespor 1 – 1 Nazilli Belediyespor

Çubuk İlçe Stadı’nda oynanan karşılaşmaya Nazilli Belediyespor Zekeriya Topayan, Sinan Akgöl, Polat Güren, Mehmet Ersavaş, Sergen, Ufukcan Engin, Mert Çapar, İsmail Oykun, Aziz Kızıgün, Sedat Cengiz ve Oğuzhan Türkmen ile başladı. Karşılaşmada gol sesi çıkmadı ve ekipler sahadan 1’er puanla ayrıldı.

Nazilli Belediyespor Fırsat Tepti

Başkent deplasmanına mutlak galibiyet parolasıyla giden Nazilli Belediyespor istediği sonucu alamadı. Nazilli Belediyespor baskılı oynadığı karşılaşmada gol bulamayınca sahadan beraberlikle ayrıldı. Deplasmana galibiyet için giden Nazilli Belediyespor başkentten 1 puanla döndü. Kazanması halinde 2. sıraya yerleşecek olan Nazilli Belediyespor fırsat tepti. Nazilli Belediyespor 23. haftada İstanbul ekibi Bayrampaşa’ya konuk olacak. Yeni Altındağ Belediyespor ise Yozgatspor’a konuk olacak.