Nazilli Bedeliyespor Geçtiğimiz Sezonun Gerisinde Kaldı

Nazilli Belediyespor

Aydın ilinin temsilcisi takımı olan Nazilli Belediyespor; geçtiğimiz yılki performansını arıyor. Yapılan değerlendirmelere göre Nazilli Belediyespor’un bu sezonki 28 haftası gözden geçirildiğinde takımın geçtiğimiz sezonun epey gerisinde kaldığı ifade ediliyor.

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’de yer alan takımın 3. Gruptaki mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Son 28 haftaki karşılaşmalara bakıldığında ise siyah beyazlı ekibim geçtiğimiz sezonu mumla arttırdığı da ifade ediliyor.

Çok Puan Kaybedildi!

28 hafta boyunca kaybetmiş olduğu puanlar sonrasına şampiyonluk iddiasını kaybeden Nazilli Belediyespor; geçen sezonki performansını arıyor. Hem şampiyonluk iddiasını kaybeden hem de Play – Off şansını zora sokan siyah beyazlı ekibin; geçtiğimiz sezondan daha kötü bir performans ortaya koyduğu ifade ediliyor.

Naz Naz 28 hafta boyunca yapmış olduğu maçlarda toplamda 11 galibiyet alırken 7 de beraberlik alarak; vasat bit performans ortaya koymuş gözüküyor. Yine takımın toplamda 10 mağlubiyet aldığı ifade edilerek; geçtiğimiz sezondaki performansın da gerisinde kalındığı belirtiliyor. Öte yandan takımın Play – Offlardaki başarısının bu performansın yükselmesini sağlayacağı da ifade ediliyor.