Futbolcu Gökhan Ballı’dan İnce Davranış

Gökhan Ballı

Aydın şehrindeki amatör takımda mücadele eden Gökhan Ballı, geçtiğimiz günlerde baba olma sevincini yaşadı. Baba olan Gökhan Ballı, çocuğuna genç yaşta hayatını kaybeden Eskişehirspor oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu’nun ismini verdi. Aydın Umurlu Belediyespor takımında forma giyen 27 yaşındaki oyuncunun erkek çocuğu dünyaya geldi. Genç çift, aldıkları karar ile çocuklarına “Ediz Efe” ismini verdi.

Çocuğuna Ediz ismini veren Gökhan Ballı çeşitli açıklamalarda bulundu. 2012 yılında geçirdiği kalp krizi yüzünden hayatını kaybeden Ediz Bahtiyaroğlunu çok sevdiğini ve bu nedenle onun ismini koyduğunu belirten Ballı, Efe ismini de Aydınlı olduğundan dolayı verdiğini söyledi. Çocuklarının sağlığının yerinde olduğunu söyleyen Gökhan Ballı, “ Baba olmak harika bir duygu, Allah herkese babalık duygusunu yaşamayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Ediz Bahtiyaroğlu’nun Hayatı

Futbolcu Gökhan Ballı’nın yeni doğan çocuğuna verdiği Ediz isminin ardından akıllara Ediz Bahtiyaroğlu geldi. Eskişehirspor takımında forma giyen oyuncu 2012 yılında kalp krizinden dolayı hayatını kaybetmişti. Tüm ülkeyi ve futbol dünyasını yasa boğan haberden sonra birçok isim futbolcunun ailesine ve futbol camiasına başsağlığı dilemişti. Gökhan Ballı, çok sevdiği Ediz’in ismini oğluna vererek oldukça ince bir davranış sergilemiş oldu.