Eskihisarspor Alp Çamurlu Bombasını Patlattı

Eskihisarspor Alp Çamurlu Bombasını Patlattı

Aydın Futbol 2.Amatör küme 1.Grup ekiplerinden Eskihisarspor Alp Çamurlu transeri ile yeni sezona ne kadar iddialı girmek istediğini kanıtladı. Antrenörlük koltuğuna Savaş Güleser’i getiren Eskihisarspor Atça Belediyespor’da 2 defa şampiyonluk sevinci yaşayan ön libero Alp Çamurlu ile anlaşarak sezona flaş bir giriş yapmak istediğini gösterdi.

Bir Şampiyonlukta Burda Yaşamak İstiyorum

Atça Belediyespor’da 2 defa şampiyonluk yaşadığını belirten başarılı futbolcu Alp Çamurlu şampiyonluk serüvenine Eskihisarsporda’da devam etmek istediğini söyledi. Atça Belediyespor‘da şampiyonluklarım oldu ama artık sezona Eskihisarspor’da devam edeceğim ve Eskihisarspor için terimin son damlasına kadar savaşacağım dedi. Atça Belediyespor’da 5 gol atma becerisi gösteren Alp ön libero olmasına rağmen dikine oynamayı seven ve yaptığı pasörlük göreviyle takımını ileri taşıyabilen bir futbolcu olarak göze çarpmaktadır.

Kendimi Geliştirmeye Devam Etmek İstiyorum

Oyun olarak ve gündelik hayatta her daim kendisini geliştirmek istediğini söyleyen başarılı futbolcu maçlardan sonra hocalarımla görüşerek eksiklerini kapatmaya çalıştığını belirtti. Eskihisarspor Alp Çamurlu transferi ile bu ligi ne kadar çok istediği mesajını da diğer tüm takımlara vermiş durumdadır.