Emre Mor Her Maç Üzerine Koyarak Gidiyor

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ nin 25 yaşındaki oyuncusu Emre Mor son günlerde göstermiş olduğu performansı ile dikkat çekmeye devam ederken her maç sonunda üzerine koyarak daha hazır halde çıkıyor.

Bu sezon sarı lacivertli forma ile süper lig de ilk 11 de şans bulmakta zorlanan Emre Mor en son Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında göstermiş olduğu bu performansı ile Kayserispor galibiyetinde attığı goller ile ilk 11’ e göz kırparken son Karagümrük maçında ilk 11’ de başlama sansını bulmuştu.

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında Kayserispor maçında attığı 2 gol ile göstermiş olduğu performansı Portekizli teknik adam Jorge Juses’ ın lig de ilk maçında ilk 11’ de şans vermesine neden oldu.

Son süper lig maçın da ise Karagümrük karşısında iyi bir oyun ortaya koyan Emre Mor ikinci yarıda 57’ dakikada oyundan alınmıştı.

Hücumda iyi işler çıkaran Emre Mor bundan sonra ilk 11’ in vazgeçilmez isimleri arasında yer alacaktır.

Emre Mor İlk 11’ de Artık Yeri Hazır

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ nin 25 yaşındaki oyuncusu Emre Mor kariyerinin en verimli sezonlarından birisini geçiriyor.

Emre Mor bir türlü beklenen seviyeyi patlamayı yapamayan genç isim bu sezon kariyerin deki en skorer ve verimli formda kalmış çok süre almış sezonunu geçiriyor.

Bu sezon sarı lacivertli forma ile süper lig de ilk 11 de şans bulmakta zorlanan Emre Mor süre bulduğu maçlar da göstermiş olduğu performansı ile aslında yavaş yavaş Portekizli teknik adam Jorge Jesus’ a hazırım sinyalleri de gönderiyordu.

En son Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında Kayserispor karşısında çok etkili bir oyun ile sahada olan Emre Mor attığı 2 gol ile de bu hafta süper lig de formayı kapmıştı.

Süper lig de yavaş yavaş ta süre bulmaya başlayan Emre Mor en son 2 – 1 ‘ lik skor ile kazanılan Karagümrük karşısında ilk 11’ de başladığı oyun da uzun süre sonra ilk 11’ de süper lig de maça çıkmış oldu.

Karagümrük karşısında da iyi bir oyun ortaya koyarken ikinci yarıda oyundan alınmıştı.

Sarı Lacivertli Forma İle Neler Yaptı?

25 yaşındaki Emre Mor sarı lacivertli forma ile bu sezon süper lig de 22 karşılaşmada süre alırken 2 gol ve 2 asistlik performansı ile takımına destek oldu.

Bu sezon Emre Mor süper lig de 22 maçın 10’ unda ilk 11’ de çıkan geç isim lig de Karagümrük maçında uzun süre sonra ilk 11’ de yer aldı.

Sağ çizgi de görev alan Emre Mor UEFA Avrupa liginde ise 8 karşılaşmada 2 gol kaydetti.