Baba Oğul Birlikte Aydın Ömerlerspor’da

Aydın futbol takımlarından Ömerlerspor takım kaptanı Gürdal Korkmaz oğlu Şeref Korkmaz ile birlikte takımda oynuyor. Dört yıldan beri Ömerlerspor’da forma giyen baba oğul futbolseverlerden de büyük ilgi görüyor. Şeref Korkmaz, babası ile ilgili ” Babam bu günlere gelmemde en büyük destekçim. Maçlarda birbirimize adeta güç veriyoruz. Bana pozitif bir enerji veriyor.” dedi.

Aydın 2. Amatör Küme 2. Grup takımı Ömerlerspor, Karpuzlu ilçesinin gözde futbol takımı. Takımda iki oyuncu taraftarlardan büyük ilgi görüyor. 46 yaşındaki Gürdal Korkmaz takım kaptanlığı yaptığı Ömerlerspor’da 23 yaşındaki oğlu Şeref Korkmaz ile birlikte forma giyiyor. Dört seneden beri takımda birlikte oynayan baba oğul, hem insanların takdirini alıyor hem de yakın ilişkileri ile örnek oluyor. Kentte herkes baba ve oğlun hikayesini bilirken durumdan oldukça memnun.

Futbol Oynamaya Devam Edeceğim

40 yaşındaki baba Gürdal Korkmaz, takımda defans oyuncusu olarak oynuyor. Baba Korkmaz açıklamalarında “14 yaşından lisansım çıktı ve o dönemden bu yana futbol oynuyorum. Futbol oynamayı çok seviyorum. Futbol kariyerimin son 4 yılında oğlum Şeref ile beraber aynı takımda oynuyoruz. Sol bek mevkisinde oynayan oğlumla aynı takımda yer almaktan büyük bir keyif alıyorum. Maçlarda birbirimize destek oluyoruz. Oğlumla aynı takımda forma giymekten dolayı çok mutluyum. İmkanım elverdiği sürece futbol oynamaya devam edeceğim. Takım olarak şampiyonluk mücadelesi veriyoruz. İnanıyorum ki lig sonunda baba-oğul şampiyon olacağız.” ifadelerine yer verdi.

En Büyük Destekçim Babam

Şeref Korkmaz, futbolun yanı sıra Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik – Elektronik Bölümünde öğrenci. 23 yaşındaki sporcu babasıyla birlikte oynamaktan büyük gurur duyduğunu belirterek “Babam bu günlere gelmemde en büyük destekçim. Maçlarda birbirimize adeta güç veriyoruz. Bana pozitif bir enerji veriyor. Babam, liderliği ve oynadığı futbolla sadece bana değil takımdaki tüm oyunculara örnek oluyor. Tecrübelerinden tüm takım olarak faydalanıyoruz. Umarım babamla birlikte önemli başarılar elde ederek takımımızı hak ettiği üst liglere taşırız” şeklinde konuştu.