Aydınlı Sporcuda Evde Kal Dedi!

Aydınlı dünya şampiyonu

Aydınlı dünya şampiyonu olarak ön plana çıkan Ayşegül Çakın’dan vatandaşlara çağrı geldi. Başarılı sporcu yapmış olduğu paylaşımda vatandaşlara evde kal! Dedi. Halterde dünya şampiyonu olmayı başarmış bir sporcu olarak ön plana çıkan Ayşegül; evde kalıyorum; sporumu yapıyorum; şeklinde bir açıklama yaptı.

Aydınlı halter sporcusunun koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlara evde kal çağrısında bulunarak; Evde Kal Türkiyem, şeklinde bir paylaşımda bulunduğu bildirildi. Vatandaşlara evde kalmaları gerektiğine dair bir açıklamada bulunan Ayşegül; yapmış olduğu bu paylaşımla büyük beğeni de toplamayı başardı.

Antrenmanlarını Evde Yapıyor

Spor camiasının koronavirüs tedbirleri kapsamında önlemler aldığı bildirilirken; Aydın Yıldızspor takımının başarılı sporcusu olan Ayşegül Çakın’dan önemli bir çağrı geldi. Antrenmanlarına evinden devam ettiği bildirilen Ayşegül; sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşlara evlerinde kalmalarının gerekli olduğunu söylediği bildirildi.

20 yaşında başarılı sporcu kişisel sosyal medya hesabı aracılığıyla hem Aydınlılara hem de tüm vatandaşlara seslendiği belirtiliyor. Yapmış olduğu açıklamada vatandaşlara evinde kal diyen Ayşegül’ün bu paylaşımı geniş bir takipçi listesinden de beğeni kazanıyor.