Aydın’da Spor Gündemi Yoğun

Aydın'da spor gündemi

Futboldan voleybola, basketboldan kadın takımlarına Aydın’da spor gündemi yoğun bir şekilde ilerliyor. Aydın’dan spor haberleri gündemini bu hafta Aydın Büyükşehir Belediyespor kadın voleybol takımının Karayolları ile oynayayacağı mücadele, Nazilli Belediyespor’un Ege Üniversitesi ile oynayacağı zorlu karşılaşma, Yıldızspor’un Bornova Yeşilova karşılaşması ve Kadınlar 2. Futbol Ligi’nde oynanacak 1207 Antalyaspor karşılaşması oluşturuyor.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Karayolları’na Konuk Oluyor

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde Aydın ekibi Büyükşehir Belediyespor galibiyet serisine devam etmek istiyor. Lig’de 5. sırada bulunan Aydın Büyükşehir Belediyespor ilk yarıdaki karşılaşmada sahasında Karayolları’nı 3 – 0 ile yenmeyi başarmıştı.

Potada Nazilli Belediyespor Ege Üniversitesi’ni Konuk Ediyor

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde bulunan Nazilli Belediyespor zorlu karşılaşmada kendisi ile aynı puana sahip olan Ege Üniversitesi’ni konuk edecek. İlk yarıda İzmir deplasmanında rakibini 83 – 71 ile mağlup eden Nazilli Belediyespor averaj ile 4. sırada yer alırken İzmir ekibi ise 5. sırada yer alıyor.

Yıldızspor Bornova Yeşilova’ya Konuk Oluyor

Geçtiğimiz hafta derbide Sökespor’u mağlup eden Yıldızspor Bornova Yeşilova’ya konuk oluyor. Ligde 3. sırada bulunan Yıldızspor deplasmandaki mücadeleden galibiyet almak istiyor.

Kadınlar Futbol Liginde 2. Yarı Başlıyor

Kadınlar 2. Futbol Liginde 2. yarı karşılaşmaları başlıyor. Ligde bulunan Aydın ekibi 7 Eylül Gençlikspor sahasında 1207 Antalyaspor’u konuk edecek. Aydın’da spor gündemi yoğun bir şekilde sürüyor.