Aydın Teniste Markalaşmak Yönünde Adımlar Atacak

Aydın Tenis Kulübü’nün yeni yönetim başkanı Hasan Dinçer uluslararası tenis turnuvaları düzenleyerek Aydın’ı tenis sporunda marka haline getirmek istediklerini söyledi.

Aydın Tenis Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıya Aydın Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Dinçer, Yönetim Kurulu üyeleri Elvan Engin Demir, Ertan Akçam, Ali Karagöz, Feyzi Ağababaoğlu, Başantrenör Engin Arslan ile Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Küresel Gazeteciler Konseyi Aydın Temsilcisi Salih Suat Deniz’in yanı sıra gazeteciler de katıldı. Geçen hafta olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Başkan Dinçer, hem yeni Aydın Tenis Kulübü yönetimini tanıtmak hem de gazetecilerin bu anlamlı gününü kutlamak sebebi ile kahvaltıyı düzenlediklerini belirtti.

Aydın Uluslararası Turnuvalara Ev Sahipliği Yapacak

Aydın Tenis Kulübü ile ilgili konuşan başkan Hasan Dinçer kulüp ve gelecek planları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Hasan Dinçer sözlerinde “Geçen hafta yapılan genel kurulla göreve geldik. Mevcut yöneticilerden 2 isim değişti. Kulübümüzün 150 üyesi bulunuyor. Turnuvalara katılan 400’e yakın oyuncumuz var. Üyelerimizle birlikte tenise gönül veren yaklaşık bin kişiye gönüllülük esasıyla hizmet veriyoruz. Ulusal turnuvalara ev sahipliği yapıyoruz. Amacımız uluslararası bir turnuvayı ilimizde düzenleyip Aydın’ı teniste marka haline getirmek. Bununla ilgili tesislerimizin eksiklerini gidermek için çalışmalara başladık. Efeler Belediye Başkanı Sayın Mehmet Fatih Atay’ın da desteğiyle daha güzel bir şekilde hizmet vermeyi sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Aydın Tenis Kulübü’nde Değişen Yönetim

Aydın Tenis Kulübü yönetimi Ocak, 2020 itibari ile yönetim kurulunda değişikliğe gitti. Kulübün yeni yönetim kurulu üyeleri gelir gelmez etkinlikler düzenledi ve planlarını anlattı. Son değişikliklere göre Aydın Tenis Kulübü yeni başkanı Hasan Dinçer, başkan yardımcısı Fevzi Ağababoğlu, Sayman Ali Karagöz, sekreter Elvan Engin Demir, sportif etkinlikler üyesi Ertan Akçam, sosyal etkinlikler üyesi Eyman Atay ve iktisadi işletme üyesi ise İbrahim Sarınoğlu. Aydın’ın yeni kadrodan beklentileri büyük. Uluslararası turnuvaların düzenlenmesini destekleyen Aydın halkı şehirlerinin başarılar ile alınmasını istiyor.